Hidro Master Kft.

hidromaster logo new kicsi feher

25 év a minőség szolgálatában !

webshop hidraulika.hu

Állás ajánlat

Hidraulikában, gépészetben jártas kollégát keresünk teljes munkaidőben budapesti telephelyünkre!

Munkakör leírása

Hidraulika tömlők gyártása minták és megrendelések alapján
Állandó vevőkör szakszerű kiszolgálása
Megrendelések és árajánlatok kezelése
SAP rendszer használata
Áru összekészítése, számlázása és csomagok küldése
E-mailes és telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
Aktív részvétel ügyfélkapcsolatok ápolásában
Műszaki tanácsadás

Elvárások - de nem kizáró okok

Hidraulikában, gépészetben valójártasság
Szakmai gyakorlat
Középfokú ill. témakörbe tartozó szakmai végzettség
Számítógép felhasználói szintű ismetere (Word, Excel, Internet)
Ambiciózus, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
Nagyfokú önállóság, rugalmasság, határozott fellépés
Vevőorientáltság, kommunikatív képesség
Munkájára igényes
B kategóriás jogosítvány

Esetlegesen pályakezdők jelentkezését is várjuk, ez a szakma megtanulható!

Bérezés megegyezés szerint

Előny

Ezen a területen megszerzett tapasztalat vagy hajlandóság a szakma elsajátítására és az ezzel kapcsolatos egyéb teendők megtanulása!

Munkaadó leírása

Hidraulika tömlő, hidraulikacső gyártásával és kereskedelmével foglalkozó 25 éve működő cég keresi új munkatársát Budapest III. kerületi telephelyére hosszútávra.

Bejelentett munkaviszony. Teljes munkaidő. 5 napos munkarend.  Munkába járás támogatás. Szabad hétvégék. Betanítást biztosítunk.

Amennyiben tudunk együtt hatékonyan dolgozni előrelépési lehetőséget és + bérezést biztosítunk!

Jelentkezni e-mail-ben fényképes, részletes önéletrajzzal :

Tanusítványok

 SME netshopra

 Excellent SME Tanúsítvány szerint a Hidro Master Kft. Magyarország legmegbízhatóbb cégei közé tartozik.

 bisnod

AAA a legmagasabb szintű minősítés a cég pénzügyi megbízhatóságára.

Speciális weboldalaink

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd